Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ha már átbújt az első (alsó)...

Ha már átbújt az első (alsó) fogacska az ínyen, mennyi idő alatt nő ki teljesen és mikor követi a második?

Figyelt kérdés
Ahogy bekentem a babám ínyét éreztem a kis fogát :-)
2013. szept. 13. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyedi, mindenki mindent fog írni neked,de úgyis az lesz nálatok, ahogy elrendeltetett. :) Nekem 4-10 hó között nőtt ki az összes fogam (megvan a kiskönyvem :) ). A gyerekeimnek ez jóval kitolódott.
2013. szept. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Általában előbb követi a párja, mint ahogy teljesen kinő.

Én hallottam olyat is, hogy 2-3 hét alatt már kinő, nálunk legalább 2 hónap, mire kinő egy (metsző) fog, a rágók lassabban, azoknak több helyen is át kell törni.


A párok egy-két héten belül követni szokták a gyerekeimnél, aztán van hogy hosszabb szünet is van.


Középső gyerekemnél volt a legviccesebb, kinőtt a két alsó metsző 10,5 hónaposan, és aztán fél évig csak ez a két foga maradt. (Szinte sajnáltam, mert olyan bájos volt a két fogú egérke :D )

2013. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!