Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Normális, hogy fogzás alatt...

Normális, hogy fogzás alatt sokkal többet alszik?

Figyelt kérdés

2016. febr. 20. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy beteg? Az enyémnek most jön 2 foga, egy már átört, de nem hogy sokat, inkább kevesebbet alszikn gondolom fáj neki és emiatt kel sokszor éjszaka.
2016. febr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már a 2. fogacskája is kibújt és mind két alkalommal sokkal aluszékonyabb volt mint általában.

Egyébként semmi baja,sőt! Ugyan úgy huncutkodik,mosolyog,nevetgél,mint általában.

Csak furcsa,hogy mindenkitől azt hallottam,hogy a fogzás a legrosszabb,ehhez képest észre sem vettük nála csak amikor már kint voltak neki. :)

2016. febr. 21. 09:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Dejó nektek :) Az enyém felkelt éjszakánként. Hamar megnyugodott csak aztán kinyílt a csipája es nem tudott visszaaludni. Ma reggelre kijött a 2. foga is, remélem nyugis éjszakáink lesznek ezután egy ideig :)
2016. febr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen,tényleg szerencsés vagyok! :) Nekünk csak annyival volt más, mint a többi nap, hogy kevesebbet akart enni. Inkább csak ivott, meg hát ugye többet aludt napközben. :)
2016. febr. 21. 10:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Nah nálunk ez pont fordítva, sokkal többet evett mint eddig :D Pedig volt olyan szegénykémnek hogy láttam evés közben elkezdett folyni a könnye,de akkor is megette :)
2016. febr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D Szegényke! :) De hát a kaja azkaja,azt nem lehet ott hagyni! :D Bezzeg nálunk...evett 2 kanállal,a harmadiknál már ordítva prüszkölte ki! :D
2016. febr. 21. 13:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem értek hozzá, de szerintem normális, miért ne lenne az: valami történik a testében, ami megterhelő, hát kialussza. Nem? :)
2016. márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most jön a babám első foga (már látszik) és ő is többet alszik! Én le vagyok döbbenve. Ha ébren van borzasztóan nyűgös de aludni azt bír. :)
2016. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!