Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Bármilyen napszakban áttörhet...

Bármilyen napszakban áttörhet a fog vagy inkább reggelre szokott?

Figyelt kérdés
Szóval mikorra várjam? Most túl könnyen aludt el az előbb ezért kérdezem. Reggel még nagyon szenvedett.
2016. márc. 30. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez is lehet egy jele annak, hogy áttört. :)

Ha felébredt, tapogasd meg (már ha engedi).

2016. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! 30-40 perc között szokott lenni az alvása már több, mint 40 perce alszik, remélem kijött a foga.

Csak valamiért azt hittem reggelre szokott és már kíváncsi lettem, hogy szokott ez kinézni általában.

2016. márc. 30. 14:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyikben az én fiamnak napközben tört át 4foga babakocsi rágcsálás közben...:-)
2016. márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm!

Nem jött ki szerintem bár nem tudom kitapogatni, nem hagyja, látni láttam de nem tudom eldönteni, hogy inkább kint van vagy bent. Nyűgösség maradt, sőt, mintha rosszabb lenne..

2016. márc. 30. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!