Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Milyen fogkrémet válasszak?

Milyen fogkrémet válasszak?

Figyelt kérdés

Kisfiam másfél éves, eddig csak a csupasz fogkefével mostam a fogait, de mivel hamarosan kibújnak a rágófogai, úgy gondolom, itt az ideje fogkrémet is használni.

Arra nem tudtam még megtanítani, hogy köpjön, ezért fontos lenne, hogy olyan fogkrémet használjunk, aminél nem gond, ha lenyeli, szóval fluoridmenteset keresek.


Ti milyen fajtát használtok, mit ajánlotok?



2016. ápr. 21. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi Nenedentet használunk, abban nincs flourid.

Meg van a Bilka nevű , ez is fluorid mentes.

2016. ápr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az Elmex a legjobb, bár talán a legdrágább is, de egyelőre egész pici elég lesz nektek, szóval sokáig kitart.
2016. ápr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Chicco-s fogkrémet vettem még egyéves korában, abban tuti nincs fluorid.

Most vettem egy Vademecumost, mivel rá volt irtva hogy 0-6 évig, azt hittem ez is olyan, de kiderült hogy van benne fluorid, igy vehetek másikat, mert az én kislányom sem köpi még ki.

2016. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. ápr. 21. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!