Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 1 évesnek milyen fogkrémet...

1 évesnek milyen fogkrémet használtok? Dentocar/zymafluor-t adjátok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 22. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi nenedentet hasznalunk.
2014. márc. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nenedentet használtam majdnem 3 éves koráig a kislányommál. Azóta Gabival mosom/mossa a fogát.
2014. márc. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy ne legyen benne fluor.a fluor méreg.
2014. márc. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Másfél éves, még nem használok neki semmilyen fogkrémet, csak vizes fogkefével próbálom neki dörzsölgetni a fogait (ha hagyná).
2014. márc. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A nenedent kaphato DM/Rossman uzletben? Senki nem adja a dentocart vagy zymafluort?
2014. márc. 23. 09:53
 6/11 lcs ***** válasza:
elmex
2014. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1 évesen még semmilyen fogkrémet se használtunk, kb. 1,5 évesen tettem neki elöször fogkrémet rá, és nenedentet használunk, mert az fluormentes, DM-ben és Rossmanban is lehet kapni. Dentocart/zymafluort ugyanebből kifolyólag sosem adnék, mert én úgy gondolom semmi szüksége a gyereknek a fluorra.
2014. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gabit használunk 0-3 éves korig valót 19 hónapos a kisfiam
2014. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha fluor tartalmú fogkremmel mosok fogat, kiütéses lesz az arcom, és csak szteroiddaddal lehet gyógyítani. 23 évesen nagyon nehéz fogkremelt talalnom.Ne tedd ezt egy kisgyermekel!
2014. márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A gyermekorvos nálunk az elmex-et ajánlotta, egy nap egyszer lefekvés előtt. Mondtam neki, hogy mi weleda-t használunk, mert abban nincsen fluor, erre ő azt mondta, hogy akkor felír fluortablettát.. Egyébként két kisgyerek apukája. A fogorvos azt mondta, amíg nem tud köpni, addig ne kapjon fluoridos fogkrémet. A gyerekorvos szerint nagyon kevés fluorid van benne, nem káros, pedig még nem tud köpni a 18 hónaposunk. Weledaval azóta mostuk, hogy megjelent az első foga. Mivel nagyon szeret fogat mosni, délelőtt ha akar, azzal mossuk, este pedig elmex-szel. Sajnos mindent leszopogat fogmosás közben, de féltem a fogait, úgyhogy mosom. Nem tudom, kinek van igaza, de gyerekkoromban szerintem én is fluoridos krémet használtam.
2014. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!