Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzás miatt kelne mostanában...

Fogzás miatt kelne mostanában szinte állandóan sírva?

Figyelt kérdés

Régebben jó alvó és kelő volt, most alig bír elaludni (oké, biztos a meleg is közrejátszhat)és ha felkel (éjjel is, nappal is) szinte egyből sír. 9 hónapos baba.


Meg mostanában akkor is egyből sír, ha kimegyek szobából akár csak egy pillanatra. Régebben ha bekapcsoltam neki zenét vagy hangoskönyvet vagy tv-t, vagy épp elvolt egy játékkal, nem fedezte fel egyből, hogy leléptem, de most azonnal. Ez életkori dolog, változni fog? Nem volt régebben ilyen nyűgösködő, szinte néha már hiszti jellegű, amit csinál, pedig gondolom korából fakadóan még hisztiről nemigen beszélhetünk, vagy igen?



2016. jún. 24. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Az enyém is 9 hónapos és nagyon gyakran kel sírva. Főleg az éjszaka közepén, alig tudom visszaaltatni. Nála nem javul Dentinoxtól, az alsó 2-nél egyébként teljesen máshogy viselkedett ezért nem a fogzásra gondolnék nála első körben. Igaz egyre csúnyább az ínye, csak a dentinox meg bevált nála és általában be szokott azt olvasom itt is mindig..

Persze a te babádnál lehet fogzás, ezt nehéz megítélni nekünk.


Hiszti meg.. nem tudom. Az enyém ha elvesztek tőle valami nem neki valót (igaz ritkán szerez meg ilyesmit) szabályszerűen üvölt. Szerintem hiszti féleség.

2016. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, lila az ínye szóval csak fogzik. Nagyjából ennyi tünettel mint a te babádnál, hogy ordítva kel és nehezen alszik el. Bár ma már az egész nap egy rémálom volt de napokig csak annyi volt a gond. Az alsó kettőnél nem tűnt fel ilyesmi mert még hasfájós volt és az ordítva kelés meg nem alvás, egész napos nyűglődés mindennapos volt. Már most 3 hónapja mondjuk ideje jönni a felsőknek is, gondolom a korábbi egész napos cipelés, éjjel még kézben is ordítás meg majd csak most fog jönni.. alig várom. :(
2016. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!