Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orthopédián supinált cipőt...

Orthopédián supinált cipőt javasoltak, itthon hordja a fiam, de mostanában állandóan leveszi, mintha játszana vele. Hogyan tudnám ismét hordatni vele?

Figyelt kérdés

1,5 éves a fiam, hetekig nem volt gond, aztán néha elkezdte levenni a szandit, de csak ritkán, de már eljutottunk oda, hogy szinte nincs is a lábán. Ha ráadom leveszi, aztán mutatja, hogy vegyük fel, segítsek, ráadom, aztán leveszi, vagy mutatja hogy vegyük le.

Így nem sok értelmét látom. Az a baj, hogy a zoknival is ezt csinálja és már mezitláb van. A szobába szőnyeg van, a konyhába előszobába kő, szerintem hideg...... és így is inkább leveszi.... nem akarom, hogy a lába rosszabb legyen és persze hogy megfázzon.

A szandál tuti jó, mert látszik, ráadásul 3 csattos, így jól ráigazítható a lábára. Nem szoros. A zokni sem szoros, nem nagy, nem kicsi.

Én úgy vettem észre, tetszik neki, mintha ez egy játék lenne, lehet tetszik neki, hogy ez egyedül is kezd menni már, legalábbis levenni már tudja :) felvenni még nem annyira.

Nálatok hogy van?


2014. jan. 13. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Gumis zoknit hajtsd rá vissza a tépőzárra vagy nekünk vannak lábfej nélküli harisnyáink, azt húzom rá a tépőzárra.
2014. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi, ma kipróbáljuk.

Sima lábfejes harisnyát próbáltunk, de azt is le akarja venni és mikor már addig cibálta, hogy a harisnya térdénél van a lábujja, hát akkor már inkább segítek levenni.

2014. jan. 14. 08:11
 3/3 A kérdező kommentje:

Kipróbáltuk, de nem tudtam túljárni a fiam eszén :) Pedig nem látta hogy adtam rá a szandál és hogy húztam a tépőzárra a zoknit, a tépőzár alatt volt a gumis része.

Hamar rájött. Már tényleg semmi ötletem nincs.

2014. jan. 14. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!