Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mikor jon ki a foga, ha mar...

Mikor jon ki a foga, ha mar piros az inye es amikor kenem a Dologellel akkor erzem a kis recéket áttörve?

Figyelt kérdés

Lázas is, 3 napja ejjel is kel nem lehet letenni egybol sir.

Most lattam, hogy az inye ahol bujik a fogacska lilas pirosas szinu. Na es amikor megerintem akkor erzem a recét ami mar kibujt.

Ez akkor par nap es kinn lesz?


2016. júl. 14. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzed a recét, akkor már kibújt. Ha metsző fog, akkor onnantól nem is fáj neki. (Az őrlőknek több helyen is át kell törni)
2016. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez akkor maga az attores?

Enyhe hasmenese is van.

Meg csak egy kis recet erzek, es nincs is szerintem kifeheredve vagy nem tudom.

Elso baba

2016. júl. 14. 14:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendesen érzed az ujjaddal, akkor áttört.

a hasmenés nem a fog miatt van, hanem mert úgy általában a fogzás miatt sokkal több dolgoz vesz a szájába, így benyal egy enyhe vírust (amit aztán le is küzd), emiatt van a hasmenés.

Tehát attól hogy áttört a foga, még lehet hasmenése, és az is lehet, hogy egy másik foga is jön hamarosan...

2016. júl. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ertem.

De nem latszik a fog, nincs kibujva.

2016. júl. 14. 16:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
kislányom 4 hónapos kora óta vörös duzzadt az ínye most lesz 7 hónapos de még mindig nincs foga.
2016. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igy van h egyik nap áttör,masik nap mar ott virit a teljes fog. Szep fokozatosan bujik elo. Babam elso fogai 8 honaposan tortek at, most 11 honapos es mostanra bujtak ki teljes hosszukban. Felul is attortek masfel honapja, a harmaduk bujt ki eddig.
2016. júl. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Par nap alatt annyit valtozott, hogy mar kinn van a fog felso resze, eles ha hozzaerek. Akkor ez a fog mar kinn van hivatalosan? A hasmenese is elmult azzal, hogy kinn van ez az él.
2016. júl. 20. 12:32
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kint van.

Azt akartam még írni, hogy amikor először érezted a recét, akkor tört át a fog, csak sokszor utána még begyullad az íny egy kicsit, és ezért "rásimul" a már kint lévő fogacskára, így egy picit azt lehet gondolni után pár napig, hogy "mégse tört át", pedig csak fedi az íny.


Az meg nagyon egyéni, hogy mennyi idő alatt nő ki a fog teljes hosszában, nálunk volt fél év is egyik-másik fognál.

2016. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!