Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Voltmár valakinek a kicsijének...

Voltmár valakinek a kicsijének piros az arca fogzástól?

Figyelt kérdés
2015. jan. 1. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen
2015. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ès pontosan milyen? Mit adtak rà? Hogy kezltètek? Meddig tart?

Biztosan tudtad hogy adtól van? Melyik fogànàl?

2015. jan. 1. 17:36
 3/13 anonim ***** válasza:
En elvittem borgyogyaszatra, ott kapott ra kremet, ami ugy kevertek a gyogyszertarban.
2015. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mintha egy kis arcpír lett volna az adott oldalon, kb. mintha hideg levegőn lett volna. Nem kell rá adni semmit, elmúlik magától. Ezzel is járhat a fogzás, nincs vele semmi gond, ne aggódj miatta.
2015. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt, nem kellett rá semmi, elmúlik.
2015. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jisfiamnak meg csak az also ket foga van kint,de azoknal is kis pirospozsgas volt az arca es most is az,jon a felso ha jol latom.es az arcaval egyutt a popsija is piros.az arcara nem kaptunk semmit,a popsijara irt kevert kremet a doktornonk.:)
2015. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ajjaj! a rágófogaknál most sokszor olyan vörös este az arca.... olyankor csak megnézem, nem-e hőemelkedése van, nincs-e melege minden oké-e ha igen nem foglalkozom vele, azontúl hogy idegesít nagyon :) de miután elalszik el szokott múlni, nálunk az esti órákba jellemző ez, nálatok?
2015. jan. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Az én kislányomnak is piros volt az arca. Onnan tudtam, hogy melyik oldalon fog kibújni a foga, hogy melyik arca volt piros. (ált a délutáni alvás után... reggel sose tapasztaltam) Tenni nem tudsz vele semmit.
2015. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen.Mindkét pofija sőt nekünk az állunkon is volt.olyan mint amikor megcsípi a hideg.főleg estére lett nagyon erős.nem kell rá semmi.ha kibújik a fog elmúlik.
2015. jan. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, viszem vissza az orvoshoz, mostmàr úgy gondolom nem a fog lesz hanem allergia, mert nàlunk egèsz nap piros nem múlik...

Az àlla kezdett kipatogni először iszonyatosan nyàladzik azt hittem az a baj, most màr egybefüggő piros a pofijàval, vqn olyan óra mikor kicsit jobb de vann hogy nagyon vörös ès melegebb az arca ott...

Kedve nem vàltozott...

2015. jan. 5. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!