Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ha csak hőemelkedése van a 7...

Ha csak hőemelkedése van a 7 hónapos babámnak, semmi más tünet, az lehet a fogzástól?

Figyelt kérdés
Felül középen 2 foga jön,nagyon be van dagadva neki,valószínűleg nemsokára kibújnak. Nem köhög,nem rekedt,nem folyik az orra,csak hőemelkedése van. Popóban mérve 37,9. Levonva 37,4. Nálatok volt ilyen? Adtatok rá vmit?
2016. júl. 16. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 7,5 hónapos a kisfiam, és csütörtök éjszakától küzdünk hőemelkedéssel (legmagasabb 38,4 volt popsiban), ma már nem kellett neki lázcsillapító. Dokinál voltunk pénteken, semmit nem talált. Én is fogzásra gyanakszom, rettentően nyűgös volt ma is... Bár mindenhol azt olvasni, hogy fogzás nem okoz lázat... Én magam sem tudom már... 😕
2016. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az elso fogak kibujasat valamit az orlo fogak kibujasat nalunk mindenalkalommal kiserte az egyeb tunet nelkuli laz...harom napig tarott minden esetben, a 4. napon mindig mentem dokihoz ahogy irja az etikett, de a doki sose talalt semmit (csak hajtogatta h fogzastol nem lehet) de aznap mindig el is mult a laz, es ra 1-2 nappal attort a fogacska.

na de az laz volt, 38-38.2 korul popsiba levonas utan...azt en csillapitottam kuppal (felvaltva nurophennel ha szukseges volt). a hoemelkedesre nem adnek mèg semmit

2016. júl. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!