Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Valami jó tipp esetleg a...

Valami jó tipp esetleg a kisfiam fogzási orrfolyására?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kisfiamnak mindig orrfolyással jár a fogzás, legutóbb áprilisban szenvedtünk ezzel. Bő egy hónapon keresztül szívtuk az orrát. Aztán nagy nehezen elkezdtek szépen sorban kibújni a fogacskák...egyszerre jött neki 6. Azóta semmi. Most megint elkezdett folyni az orra már egy hete...úgy látom fogzás téma van megint. Na de szegénykém elég nehezen alszik tőle. Napközben hagyján, mert akkor szívkálom neki ahányszor szükséges, de este sokat forgolódik, hallom hogy kinyitja a száját és ott vesz leevgőt mert el van dugulva az orra a sok cicakakától :D Tudtok valami jó tippet mivel tudnám csökkenteni nála ezt? Vagy erre így nincsen semmi...csak szívni kell és túlélni? :D

Előre is köszi a válaszokat!



2016. szept. 28. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk segített egy kicsit, hogy vettünk baba párnát, kb 1cm vastag anatómai, középen mélyedéssel és azon aludt kicsit megemelve a fejét.
2016. szept. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint tavasszal volt, meg most ősszel. Ezt hívják náthának...C-vitamint adj neki.
2016. szept. 29. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Herbafill párna, sokan dícsérik, én most rendeltem készülve a náthaszezonra.
2016. szept. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Én is úgy altatom, hogy kicsit meg van emelve a feje, végül is segít. Pluszba kenem a mellkasát estére baby luuf-al. Az is egész jó cucc. Azért nem gondolom, hogy nátha, mert áprilisban bő egy hónapon keresztül ezt játszottuk, már azt hittem, hogy allergiás (költözködtünk is, azt hittem esetleg itt van valamilyen növény amire allergiás) a dokinő is írt fel dolgokat, de nem múlt. Aztán mikor abbamaradt már szinte meg is jelentek a fogai. Előtte 3 hónaposan volt kb hogy szintén hosszú hetekig szívni kellett az orrát, hordozóban altattam, mert egyébként nem tudott aludni. Mindegyik esetben színtelen az orrváladék, egyébként semmi baja. Se hőemelkedés, se láz, se köhögés, semmi. Azért egy náthának nem kéne 6 hétig tartania főleg úgy, hogy elvileg kezelve is van. Az elején mindig arra gondolok, hogy megfázott vagy ilyesmi, megy a kamilla, csipkebogyó tea. Még emellett c-vitamin pluszba (az mondjuk születése óta), de egyébként is előre készültem is az őszre.
2016. szept. 29. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!