Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ha már kibújt a fog hegye,...

Ha már kibújt a fog hegye, szenvedhet még miatta a babám?

Figyelt kérdés
Úgy bújt ki, hogy szinte észre sem vettük, nyűgös sem volt, aludt, evett rendesen. Pár napja vettem észre, hogy más az ínye. Éreztem az ujjammal is, hogy van ott valami, ma pedig már kopogott a poháron. Eddig úgy tudtam, hogy addig szenvednek vele a babák, amíg át nem tör, de ma elbizonytalanítottak. Valaki azt mondta, hogy még csak most lesz rossz neki. Akkor most hogy van ez?
2017. febr. 1. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ melyik fog...
2017. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. foga, bal alsó.
2017. febr. 1. 21:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki Dentinox gélt. Babáknak találták ki, de nekem bölcsességfogra adta a patikus, és fantasztikus!
2017. febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van itthon gélünk rá, de nem volt rá szükség, mert azon kívül, hogy mindent rágott, semmi jele nem volt. Azt szeretném tudni, hogy lehet-e még rossz neki emiatt a fog miatt? Hogy tapasztaltátok?
2017. febr. 1. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor már nem kellene fájnia metszőknél. Lehet a párja. Nálunk az alsó szélsőknél volt, hogy az egyiket észre se vettük, a párjával meg szervedett eleget.
2017. febr. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, a többitől még tartok, csak meglepődtem, hogy az első ilyen könnyen kibújt :)
2017. febr. 2. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!