Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 15hós a lányom ma elvittem...

15hós a lányom ma elvittem fogorvoshoz mert nagyon csúnya az ínye és már enni is alig tud, láza is van. Ott azt mondta a dokinő mossam a fogát legalább háromszor hozzá teszem kétszer mosom neki naponta. Most meg vérzik neki amikor mosom miért?

Figyelt kérdés
2017. jún. 15. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
milyen fogkefével mosod? lehet lágyabb keféjű kéne.
2017. jún. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Csúnya az ínye,nem eszik, lázas, vérzik, szerintem ez jó eséllyel fogínygyulladás, amit sürgősen kezelni kell. Nem adott rá semmit? Holnap vidd el a gyerekorvoshoz, addig itasd sokat és ha kell csillapítsd a lázát.
2017. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Van ilyen. Vírusos fogínygyulladás. 3-4 nap magas láz, láng vörös az egész ínye és nem akar enni. Kb. 1 hét alatt elmúlik, nincs rá gyógyszer, csak vitamint kell szedni, sokszor mosni a fogát, főleg az ínyét. Nem baj, ha kicsit vérzik. Még kamillateával lehet öblögetni.
2017. jún. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a gyors választ de hálistennek minden rendben van ahogy az utolsó válaszoló írta pont az történt velünk. Signal fogkefét vettünk plusz újjra húzhatósat plusz rossmanosat.
2017. jún. 27. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!