Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Jön az első fog? Hogy is van ez?

Jön az első fog? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Tehát.. Mondják, hogy általában az alsó kettő jön ki. A fiamnak mégis olyan, mintha a felső bal 1-ese jönne! Napok óta nézzük, ujjal nyomva érezhetően kemény. Eleinte nem tudtuk eldönteni, hogy csak íny bőr vagy mi lehet, egy egészen pöttynyi fehéret láttunk. Fog vagy nem fog? Aztán most úgy néz ki, egyértelműen fog.

Viszont: minden fotón azt látom, hogy kis vonalban, a fog élével látszik, hogy jön a fog. Ebben az esetben ilyet nem látunk. TALÁN már kint van a hegye a pöttynek, de még egyértelműen nem kocogott kiskanálon, meg semmi.

Ha már a csúcsa kint van, "beleakad" az ujjba és érezhetően kemény, fog szerű tapintása van, akkor azzal lehet dátumozni a fog születését? Vagy majd akkor ha egyenesen kibukik majd?

Nem tudom mire figyeljek még, első fog lesz, de szeretném jegyezni, hogy melyik mikor jött ki neki.


2017. aug. 4. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Én akkor vettem már kibújt fognak, mikor egyértelmű volt h kint van ( mikor már az egész látszódott)

csak úgy jegyeztük fel h hány hónapos korára jött ki. Nem napra pontosan

2017. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!