Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Lehetséges, hogy nem elöl jön...

Lehetséges, hogy nem elöl jön az első foga? Vagy ez valami más?

Figyelt kérdés

Fent és hátul az örlők helyén a babám ínyén kemény dumó van, ami fehér színű. Nem hólyag, mert nem lehet összenyomni, mozgatni. Ránézésre olyan, mintha a foga próbálna ott kibújni. Nem az ínye legalján van, hanem olyan, mintha az oldalán lenne.


Nem tudom, hogy ha a hátsó foga jön az hogy nézne ki, mert első babám.


Már egy ideje megrág mindent és a kezét ki sem veszi a szájából, ujjamat is erőből rágja, hogy néha fáj is. Nyála is rendesen folyik, nyűgösködik, egyhuzamban napközben 10 percet alszik max.


Mástól lehet hasonló "dumó", vagy ez tényleg a foga lesz?



2016. júl. 29. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Dumó? Ez új.


Egyébként lehetséges, találkoztam már olyan babával, akinek az egyik örlő volt az első, de azért elég ritka.

2016. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Olyan, mintha kicsúcsosodna ott az íny, mert nyomná kifelé valami. Nem hólyagszerű, ezért írtam dumónak.
2016. júl. 29. 16:32
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
"olyan, mintha az oldalán lenne" --> én ezért megnézetném. Mert a fog általában nem az íny oldalán jön elő.
2016. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem túl jó képet tudtam csinálni, nem tudom mennyire látszik belőle.


[link]

2016. júl. 29. 16:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szinte tuti nem fog. Ha az is, nagyon el van tévedve. Nézesd meg!
2016. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. Hétfőn megnézetem, remélem semmi komoly gond... :(
2016. júl. 29. 16:42
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha valakinek volt hasonló, vagy van rá tipp, hogy mi lehet az légyszi írja le..
2016. júl. 29. 17:10
 8/12 A kérdező kommentje:
Másik oldalon ugyanott van, csak kisebb.
2016. júl. 29. 17:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nem a foga lesz. A kislányomnak ugyan ilyen volt, azt mondták, hogy foggyöngynek hívják és magától el fog múlni, nincs vele teendő. Valóban el is tűnt egy idő után, arra már sajnos nem emlékszem mennyi idő alatt, de nem egy-két nap volt. Jó babázást!
2016. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, kicsit megnyugodtam! :)
2016. júl. 30. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!