Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A nagyörlők mennyi idő alatt...

A nagyörlők mennyi idő alatt jöttek ki és mennyire kínozták meg a picit?

Figyelt kérdés
Nálunk már fél éve hullámokban jönnek.
2018. febr. 19. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Október óta jönnek, a 2 alsó teljesen kintvan, felsőkből az egyik szintén kint van, a másiknak a fele kb.. de az már hetek óta, egyik se tört át egyszerre, 2-3 részletben, kb 1-1,5 hónap egy fog...
2018. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként augusztus óta kínlódik velük, csak októberben fajult el a helyzet.
2018. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, 1 éven keresztül 1x se ébredt éjjelente, most bezzeg ha jön foga, minden második éjszaka köztünk köt ki, a nappali alvása is borzalom, ébren is hisztis. 2,5 éves.

Bocsi hogy csak 3 részletben ment el..

2018. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Borzasztó, belegondolva nyárból nincs is más sok emlésem csak a fogzás annyira keveset aludtunk, volt hogy 10 percenként kelt éjjel, alig lehetett visszaaltatni, egyedül cataflam enyhített annyit hogy fele annyiszor kelt de azt meg nem lehetett folyamatosan.

Júniustól-kb októberig jött a 4.

2018. febr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nálunk augusztus óta jönnek.

A helyzet 1 hónapja durvult el, nappal semmi baj vele, de az alvása elromlott, előtte nem kelt vagy max 1x inni, azóta szörnyű, fáradt vagyok már nagyon, az evés is elromlott...

2018. febr. 19. 23:04
 6/6 Josephine Harkay ***** válasza:
Tanultam egy új szót; én csak a zápfog szót ismertem.
2018. febr. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!