Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A nagyőrlők vészesebbek...

A nagyőrlők vészesebbek voltak, mint a szemfogak, mikor jöttek?

Figyelt kérdés
20 hónapos a fiam, néhány napja ömlik a nyála és borzasztóan nyűgös, éjszakánként felsír. Minden foggal megszenvedett, a szemfogakkal nagyon sokat, másfél hónapig nyűglődött. Ugyanez várható a nagyőrlőknél?
2012. okt. 30. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem lesz neked segítség, de a lányom minden fogával rettenetesen megszenvedett. A nagyörlők és a szemfog pedig észrevétlenül bújt ki, arra figyeltem fel cska,hogy rágcsikálja a kezét.
2012. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, nálunk kisebb nyűgösségen és éjszakai ébredéseken kívül nem volt nagy gond a fogakkal, de most, hogy az örlők jönnek, hőemelkedése is lett a lányomnak. És szó szerint ömlött a nyál a szájából, eddigi fogzásnál sosem.


Kitartás!


Ja, én Nurofent adtam neki, amikor úgy láttam, hogy kell.

2012. okt. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sem a szemfogaknál, sem a nagyőrlőknél nem volt semmi tünete a fiamnak, csak fogmosáskor vettem észre, hogy kint vannak.
2012. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem sok szenvedés volt a szemfogaknál az örlöknél állando rágcsa és kevesebbet evett pár nap altt kint voltak
2012. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves első, de irigykedem... én már látom, hogy ez sem lesz sétagalopp, csak úgy reménykedem, hogy most nem fog másfél hónapig sírdogálni miattuk.

Tegnap éjjel adtam neki Panadolt, utána nem kelt fel éjszaka, de minden éjjelre nem adhatok neki fájdalomcsillapítót. (Vagy igen, lehet ilyen hosszan?)

2012. okt. 30. 15:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam is szenvedősen fogzott 15 hós koráig.

Akkor jöttek ki ugyanis a szemfogai, pokoli volt, tüdőgyulladást kapott a legyengült immunrendszer miatt.

A rágóknál átmenetileg erősebben nyálzott, és foganként kb. 2 nap nyűglődés volt, szóval a korábbiakhoz képest semmiség.

2012. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!