Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kiesése előtt megjelent alul...

Kiesése előtt megjelent alul a tejfog mögött két maradandó. Ki lesz húzva a tejfog, ha addig ki nem esik, de nem mozog annyira, viszonylag eléggé stabil! Akinek volt ilyen mennyi idő alatt rendeződött helyére a maradandó fog?

Figyelt kérdés
2018. márc. 7. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyenem. Mikor megjelent a csontfog pici csücske ki lett húzva a tejfog. Nem mozgott még a tejfogam. Viszont nem emlékszem mennyi idő volt míg a helyérekerült de egyáltalán nem látszik csak én tudom melyik fog volt. Szerintem hosszabb idő volt biztos akár fél év de tényleg nem emlékszem.
2018. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kislányomnak ilyen volt az alsó 2 foga. Nem húztuk ki direkt, kiesett magától, mire kijött teljesen a maradandó foga. 1-2 hónap alatt visszaigzodott a helyére. Az elsőt egy buta játék során rántotta ki magának. A második pedig az almában végezte. Neki sem mozgott nagyon. Ne aggódj még szerintem!
2018. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lányomé is ki lett húzva, csodaszép fogsora van, minden a helyén.
2018. márc. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 6 ilyen fogam is van, jobb előbb túlesni rajta kihúzatni. Tényleg a helyére megy szép lesz :)

Az még fontos hogy fogmosáskor azt a pici kis kibújt részt kerüljétek el

2018. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem annak idejèn mind a 8 metszőt hùztàk, mert mind ìgy volt. Most a kisfiam is ìgy jàrt, a kèt alsò egyes csontfoga màr teljesen kint volt, egyforma nagyok voltak a tejfogakkal. Viccelődtünk is, hogy càpa fogsort növeszt. 😊 Meg akartam kìmèlni őt a hùzàstòl, ès beszèltem egy fogorvossal, aki azt mondta, hogy nem kell kihùzni, szèpen megoldja make a termèszet. Indokot is mondott, amire sajnos nem emlèkszem. 🤔 De jòl tettem, hogy bìrtam
2018. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, vèletlenül elküldtem, bocs. Szòval jò, hogy bìztam benne, valòban kiestek maguktòl a tejfogak ès a csontfogak egy hèt! alatt bejöttek a helyükre. Egyàltalàn nem làtszik neki, hogy hàtrèbb jöttek ki. Szèpen a helyükön àllnak, nem ferdèk vagy ilyesmi. Mutasd meg azèrt orvosnak, de ha nem muszàj, ne hùzassàtok. Nekem nagyon rossz èlmèny volt.
2018. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek a hasznos válaszokat!! Mindenkinek ment a zöld kezecske!! A bajom az hogy nemtudom ennyi idő alatt hogyan.. de az egyik rendesen fent van magasságban mint a tejfog,a mellette lévő ami most bújik!! Totál lelkiismeretet furdalásom van, hogy ezt hogyan nem vettük észre! Hisz mindig figyelem! Sőt! 2 hete még gyermekorvosnál is voltunk mert beteg volt;Ő is eszre vette volna, ha ,, indult volna" a folyamat! És ez bánt hogy már olyan nagy!
2018. márc. 7. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!