Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mi lehet ez a piros "kiütés"...

Mi lehet ez a piros "kiütés" szerűség a felső ajkán a jobb sarokban?

Figyelt kérdés

10 hetes a kis lányom, és most fedeztem fel a feső ajkán, a jobb oldali sarokban egy piros kiütés szerűséget.

Talán hasonlít arra, mikor nekünk felnőtt embereknek herpesz van kialakulóban. Gondolom ez kizárt, nincs puszilgatva egyáltalán.

Viszont napok óta az öklét rágja és nagyon nyáldazik.

Ötletek?

Ma délután eleve orvos látogatóba megyünk, de addig is ha valakinek volt hasonló élménye, meghallgatnám.

Köszönöm.


2018. ápr. 16. 09:54
 1/5 A kérdező kommentje:

És mindig piszkálja a nyelvével az innyeit.

Talán fogzás lehet? De miköze a fogzásnak az ajkon elöjött mizéhez?

2018. ápr. 16. 09:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nyálzik, akkor az kicsíphette neki. Ha cumizik, akkor pedig pláne, a cumi alatt könnyen kipattogzik a nyáltól. Gyakran szárazra kell törölni neki óvatosan, az én babámnak mindig elmúlt magától. Ha nem múlik a doki tud rá adni kencét de nekünk ott járt le a hűtőben bontatlanul végül. :)
2018. ápr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ki van pállva, ilyen nekem is volt és most a lányomnak is, fogzáshoz szerintem nincs köze és én nem kentem rá semmit, mert megeszi. Nekem sudocream-mel kellett kenni anno.
2018. ápr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Képet nem mutatnál? Lehet egy pici hemangióma is.Gondot nem okoz,csak ott van.
2018. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eltünt! :)
2018. ápr. 17. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!