Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » SOS! Babafogmosás?!

SOS! Babafogmosás?!

Figyelt kérdés

Babysitter vagyok a nyáron egy családnál, és én ökör csináltam egy hülyeséget! Elfelejtettem, hogy fogat kellene "mosni" a kicsinek, pedig mondták, hogy vízzel törölgessem át. Egyszer sem mostam meg, ez teljesen kiment a fejemből, kérlek ne szidjatok le, segítsetek!!!


Ahogy meg akartam nézni jön-e következő foga, akkor vettem észre, hogy a két felső elég vastagon lepedékes! Gyorsan megtöröltem egy puha ronggyal, hátha csak a reggeli, de nem! Mit csináltam szegénnyel!? Fogköves lett?!? Hogy jön le?!?


18/L


2018. júl. 22. 07:43
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon puha kefével óvatosan körkörösen mosd meg neki. Lehetőleg ne érj az ínyéhez.


Amúgy minek szül az ilyen ha egy még csak fogzó babát lepasszol egy babysitternek???? Ráadásul az anyja észre se veszi hogy csupa dzsuva a gyerek foga??? Nem alap hogy egy fogzó babának az anyja folyamatosan figyelemmel kíséri a kicsi száját???????

2018. júl. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány napot hagytatok ki, de a fog nem megy azért ilyen gyorsan tönkre. Vegyél egy babafogkefét és hozá nem fluoridos babafogkrémet valamelyik drogériában és mostantól mosd neki óvatosan reggel-este.
2018. júl. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!