Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Van akinek a babájánál gondot...

Van akinek a babájánál gondot okozott a Dentinox fogínygél? Pèldául félrenyelést?

Figyelt kérdés
Most kezdeném el használni, 7 hós babánál.
2018. szept. 21. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Direkt a gyógyszereset választottad? Van egy csomó gyógynövényes, amik szintén lezsibbasztják az ínyét azon a helyen. Egyébként szopi közben volt, hogy picit félrenyelt egy másiktól a lányom, rendes kaját sosem, akkor se, ha előtte kentem.
2018. szept. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Hogyan tudná azt félre nyelni? Eleve csak egy borsó szemnyit kell szétoszlatni az ínyén.

Mi használtuk, de ezt krémként kell felfogni. Az ínyére kened így nem nyelhet le belőle adagot. Igen, az szétolvad majd, le fogja nyelni, de a nyálával keveredve. Tehát semmi félrenyelés nem jöhet szóba.

Láttam olyan anyukát, aki cumira keni, de szerintem azzal nem jut el az ínyhez.

2018. szept. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es! Igen, “direkt” a gyògyszerest, mert a gyógynövènyesek (Dologél, Anaftinbaby...) semmit nem használnak nála. A testvèrének anno bevált a Dologel, de nála nem.


2-es! Nyilván nem a borsònyi mennyiségû gél féltenyelésére gondoltam. Hanem a zsibbasztò hatâsa miatti nyál, tej esetleges fèlrenyelésére.

2018. szept. 21. 12:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy bárki igennel válaszolna.

Mikor elkezdett fogzani a kicsi kérdeztem a gyógyszertárost mert olvastam a Dentinox-ról én is ilyet, mondta, hogy ahhoz konkrétan tényleg le kell nyelnie az ,,adagot".

2018. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első 8 fognál bevált nekünk, de mióta nagyobb a "népsűrűség" a szájában, nehezen jutok el a kívánt pontra, így bőven van ideje megharapni a lányomnak és lenyalogatni a krémet, így leginkább a nyelve zsibbad le (ez egyébként mókás, de nem hasznos) ezért a maradék fogakra nem is használjuk.


Félrenyelés nem volt, annyira nem erős.

2018. szept. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszokat!:)
2018. szept. 21. 13:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk se volt ilyen baj soha. Csak az egyébként se gyenge bukást erősíti fel, de azt kb minden, ami gyógyszer. Jelenleg még a vitamin cseppek is gyanúban vannak sajnos.
2018. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!