Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 2napja 40fokos láza van a...

2napja 40fokos láza van a 10hós fiamnak. Látta orvos, azt mondja a foga. Más is volt már így? Aggódok.

Figyelt kérdés
2018. nov. 24. 20:09
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
16%
Nem*
2018. nov. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
41%

"Aki lázgörcsre hajlamos , az hőemelkedéskor görcsöl be.

Csak hogy megnyugodjon az anyuka"


Ez így pont nem igaz. Hanem a láz felszálló ágánál. Azaz amikor hirtelen emelkedik.

Nálunk is pont így zajlott. Nem tartós magas láznál, hanem amikor egyik pillanatban még láztalan, a következőben már 40.

2018. nov. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
52%

Aki lepontozott, ugyan árulja már el, mi nem volt hasznos. Szentesen egyedül a gyermekosztaly értékelhető. Nem mondom, hogy mosolygósak, de odafigyelnek a gyerekekre. Jó, hogy bementek!

Nincsenek rossz helyen, legalább ma reggel leveszik a vért, délutánra meg lesz az eredmény, nagy az esély rá, hogy hétfőn ki is engedik őket.

2018. nov. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező! Ki a körzetitek?
2018. nov. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Kicsit vitatkoznék, hogy ez egy jó hely. Amikor megszületett beküldtek minket, hogy írássak másik tápszert (a helyi körzetis, mivel itt nincs gyerekorvos), mert nagyon hasfájós volt éjjel nappal sírt. Amikor ordított du 6tól hajnal 5kor beindultunk,hogy ez így nem normális. Egy kedves drnő leordította a fejemet, hogy az ilyennek minek gyerek biztosan nem értettem meg. 3napig nézték, hogy látom el a gyerekem aztán haza engedtek egy záróval, hogy éhes volt. Nem is mertem vele elindulni legközelebb vele, már csak amikor véres lett a széklete és totál ekcémás a bőre magán úton máshova, ahol persze ki derült, hogy sem laktózt sem tejfehérjét nem szabad neki adni. Jah és azt is megállapították akkor hogy teljesen le van nőve a nyelve, mégsem nyúltak hozzá, azt is magán úton szájsebészeten vágták fel neki. De ilyen esetben mit tudok tenni? Bízok, hogy itt mégis szem előtt vagyunk ha baj lesz. Így kerültünk amúgy Gali Ida drnőhöz akivel minden rendben. Ma már hal isten nincs láz, enyhe hőemelkedés étvágy semmi. Lehet tényleg a foga. Vagy már nem tudom.

Nem pontozok le senkit. Köszönöm a biztató szavakat

2018. nov. 25. 14:34
 36/37 A kérdező kommentje:
Biztosan nem etettem meg *telefon kijavít elnézést a hibákért
2018. nov. 25. 14:36
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Velem minden esetben nagyon normálisak voltak. Sajnálom.
2018. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!