Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 7 hónapos a kisfiam és jön a...

7 hónapos a kisfiam és jön a foga. Mit tudtok ajánlani hogy megkönnyítsük a fogzást? Nem lázas csak a hasa megy de már egy hete. Az orvos írt hasfogót de nem igazán vált be. Van homeopátiás bogyónk is, az jó? Az összes fogával így fog szenvedni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 29. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Az orvos ilyenre ír bár mit is?

Ez pont az a dolog amire semmit nem szabad szedni.

Nem is tuti hogy fogzástól van, lehet csak a gyomra most áll át és ezért fosik. lányom 4 hétig fosott, a doki azt ajánlotta hogy adjam neki amit eddig kapott, de ne adjak újat, és tejmentes tápszert adjak neki, ha esetleg a laktóz lenne a baj.

Már végén véres is volt neki, de ahogy a doki mondta el fog múlna ez minden babánál valamilyen szinten meg van, csak valahol 1-2 napig valahol hetekig.

Lányoma múgy 11 hósan szerezte be az elsöket és semmi baja nem volt, csak egyszer kibújt.

2012. márc. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én nyűgoségre adtam neki homeós kúpot, viburcol-t


a fosásra én nem tudok semmit sem, nálunk pont kőkemény mazsolák vannak....

2012. márc. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Borostyán nyakláncot hord, és amikor estére kijön a fogzási tünet akkor algoflex babyt használunk hogy ne szenvedjen, meg néha napközbe, kap homeopátiás bogyókát is. na ez mind együttvéve segített neki átvészelni.
2012. márc. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a fogfájásra a Dologél vált be nekünk. ez tisztán gyógynövényi krém.


hasmenésre nem adnék semmit, csak a hozzátáplálással széklet-fogó ételeket. (répa, krumpli, banán...)

2012. márc. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!