Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam ultrahangon 6+5...

Ma voltam ultrahangon 6+5 napos 8mm embrió szívhanggal de nem kaptam védőnőhöz beutalót meg semmit mondták hogy két hét múlva menjek vissza hogy rendben fejlődik e. Másnak is így volt? Érezhetőét bajt az orvos vagy mi?

Figyelt kérdés
2018. nov. 23. 11:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Érezhetett*
2018. nov. 23. 11:20
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell a védőnőhöz beutaló, keresd ki a lakcímhez tartozót, hívd fel és a megbeszélt időpontra menj be hozzá.

De bőven ráér ahogy az orvos mondta 8-10 hetesen, még korán érkeztél hozzá. Nem érez semmi bajt.

2018. nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A védônôhöz nem kell beutaló, megnézed, hogy hova tartozol, felhívod idôpont egyeztetés miatt és felkeresed.
2018. nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is, csak szakrendelés.

Nálunk sem hívják fel a figyelmet arra, hogy hová kell menni, csak ha gond van. Beutalót pedig nem adnak védőnőhöz.

2018. nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!