Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás

A kérdés

Nurofen szirupot meddig lehet alkalmazni?

A dobozon az van, hogy ha 3 napnál tovább kell használni, akkor konzultáljunk orvossal.

De a gyógyszertárban azt mondták, hogy használjam nyugodtan ameddig kell.

Fogzásra használjuk.

Akkor adható tovább vagy nem?

máj. 2. 21:28  Privát üzenet  

A válaszok
Adhato.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 2. 21:30 Privát üzenet
Én mikor kérdeztem a doktornőt azt mondta fogzásnál ne szenvedtetjük a babát. Ha betartod, hogy mennyi időközönként akkor természetesen adható.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 2. 22:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

# 3/6Időpont máj. 2. 22:41 Privát üzenet
Persze,adhatod nyugodtan fogzásra. Szerintem csak a láznál kell arra figyekni,h ha 3 napnal tovább tart,mert akkor nem biztos,h ez a megfelelő szer.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 3. 06:10 Privát üzenet

A májat és a vesét terheli, azért nem javasolt tovább adni.

Tényleg konzultálj a gyerekorvossal, valószínűleg javasolni fog másik hatóanyagot. (Egyébként is érdemes váltva adni őket)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 3. 07:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Na szuper. Akkor megint ott vagyok, mielőtt a kérdést feltettem.

Fel is hívom a dokit!

# 6/6Időpont máj. 3. 08:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet adni 2,5- 3 évesnek erigon szirupot? Szoktátok alkalmazni ezt a gyógyszert ekkora kisgyereknél köhögésre? Napi milyen adagban?
Laevolac szirupot kura szeruen hogyan kell alkalmazni 22 honapos 12 kg-os gyereknel?
A 11 hónapos babám fogzás miatt nem alszik éjjel, nappal nagyon nyűgös. Adhatok e neki nurofen szirupot? Ha igen mennyit?
Isoprinosine szirupot, hogy szoktátok használni.3×7.5ml kezdtük 5 napig, majd még 5 napig csak este 7,5ml. Ez december elején volt. Mikor lehet újra? Ti, hogy szoktátok a alkalmazni?
Az Ambroxol köhögés elleni szirupot, milyen időközönként kell alkalmazni?
Szabad-e ilyenkor Lándázs útifű szirupot alkalmazni?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Fogzás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!