Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Lassan 5 hónapos gyermekemnek...

Lassan 5 hónapos gyermekemnek kibujt az egyik foga? Lehet ezért nyűgös egész álló nap?

Figyelt kérdés

Jó régóta nyáladzik már, meg rágcsál is mindent, játékot, kezét, de bármit ami a keze ügyébe akad.

Ma már mondom megnézem mi a helyzet. És mit látok..? Hát persze, hogy alul megjelent egy pici fog teteje.

Neki az éjszakákat egyenlőre ez nem befolyásolta, ugyanúgy végigalussza. De napközben kb 2 hónapja (mióta éberebb) szinte elviselhetetlenül nyűgös. Ez lehet amiatt, hogy fogzik? Vagy azért ennyi hosszú idő egy fog miatt azért túlzás?

Amúgy semmi más tünete ugymond nincs. Igaz a füleit fogdosta régen, mondták is hogy fogzás, áh de mondom ilyen korán. Nem is hittem el. Viszont nincs hasmenés, nincs éjszakai ébredés ahogy írtam. Lázat mondjuk nem mértem, lehet kellett volna?

Mit mondotok a nyűgösség okozója a fog lehet?

(De ébren kb 90%-ban nyűgös és sehogy se jó neki..)



2019. jún. 29. 15:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, a kérdés első kérdése az inkább kijelentés :D
2019. jún. 29. 15:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg a foga miatt nyűgös, de hozzá lehet tenni az állansó frontokat és az időjárást, meg sok minden mást is ami egy felnőtt szervezetet is próbára tesz. Nézd meg felül is neki mennyire van bedagadva, akkor rágókákkal gélekkel tudod enyhíteni a fájdalmát.
2019. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 5 hónapos, fog sehol - ő is fogdossa a fülét, az éjszakák jók, stb ahogy írtad - 1 hónapja amikor ébren van, nyűglödik. Frontok miatt vannak, egyfolytában jönnek-mennek és nem bírja. Terhesen is lehetett érezni hogy nem szereti a frontokat :(
2019. jún. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!