Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha elbocsájtanak a munkahelyrõ...

Ha elbocsájtanak a munkahelyrõl de 1-2hónap múlva teherbeesek akkor kapok ugyanúgy gyedet (ami ha jól tudom a fizum 80%) ha dolgoztam az utóbbi munkahelyemen kis híján majdnem 2évet?

Figyelt kérdés
Szeretnenk babat vallalni de most ugy tűnik rosszba beszeltek a kollegaim hogy felljebbjussanak es mar sajnos az a munkahely ami "biztosnak tűnt" már eggyáltalán nem az, és kivancsi vagyok hogy ha legrosszabb esetben elbocsajtanak akkor majd jogosult lennek az ott kapott fizu talan 80%ra? es bekell jelentkeznem munkakeresõnek is ?
2019. aug. 24. 21:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
4es,ha a szülés napján nincs munkaviszonya, akkor ha 10évet dolgozott előtte, akkor sem fog kapni gyedet. Csak ha esetleg munkanélkülin van éppen akkor. Voltam már ilyen helyzetben, azért tudom. Nekem 2napon múlt, hogy kaptam gyedet...
2019. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!