Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » CSED előtt ki tudom venni a...

CSED előtt ki tudom venni a szabadságom?

Figyelt kérdés

Jelenleg tappenzen vagyok, de van még 10 nap szabim erre az évre.

Arra gondoltam megkerdezem a főnökömet hogy ha 10 napig szüneteltetem a tappenzt, akkor be tudja e írni ahokra a napokra a szabit.

Nem is ezzel kapcsolatban van kerdesem

Hanem a jövő evivel.

Február elején szülök, és azt olvastam hogy valaki kapott arra is szabadságot... Mármint februárig tudott kivenni az azévi szabijából részarányosan. Máshol meg azt írták, hogy akár az egész éves szabit is kiveheti az ember.

Nyilván jó lenne ha januárban megkaptam a 20 nap szabit, csak több az mint a tp.


És mi. A helyzet akkor ha szabadság közben megszül az ember?


2019. okt. 26. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem venném ki. Ha vissza mész dolgozni jól fog jönni. Fölösleges megszakítani a táppénzt. A táppénz előtti időszakot veszik a csed/gyed - nél figyelembe. Gondolj abba is bele, hogy csere és a gyed első félévére jár szabi az pedig nem minden esetben sok.
2019. okt. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha vissza megyek dolgozni akkor kivehetem ezeket a szavukat :o ? Ezt sem tudtam.
2019. okt. 26. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen persze, nem veszik el. Összegyűlik.
2019. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden szabadságot (a tp, a csed és a gyed alattit is) megkapod egyben mikor visszamész dolgozni.
2019. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!