Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyeden estem teherbe, mi tévő...

Gyeden estem teherbe, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Utolsó gyed hónap volt ez az október.. most november elején kapok utoljára gyedet. Teherbe estem 5 hetes terhes vagyok, de nem tudom még mi lesz a terhességből meg kellene várnom ezt a 2 hetet, hogy életjelenség legyen.. most kellene ugye gyesre mennem, most azt nem tudom, h egyaltalán mi van mire kellene elmennem! Táppénz, gyed, gyes? Valaki tudna segíteni?

2019. nov. 8. 05:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Azért mindig rácsodálkozok, hogy sokakban mennyire tombol az irigység. A lepontozott válaszolók nagy valószínűséggel maguk is utálnak dolgozni, szívesebben ülnének otthon, de nem lehet, ezért nekiesnek annak, aki megteheti.

Nekem is egy gyerekem van, mellette dolgozom 1,5 éves korától. Viszont én szeretem a munkám, örömöm lelem benne, így nem is szúrja a szemem, hogy ki dolgozik és ki nem. Az meg, hogy a közösből vesz el, szintén nem szempont. Ugyanis ostobaság azt hinni, hogy ha mások nem vennének ki annyit, akkor kevesebbet kellene beleadni, vagy több jutna nekünk vissza. Akik a nagy pénzeket veszik el a közösből, azok nem a gyeses anyukák.

2020. aug. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

tqofgfdx9fizj3kgmq0b_thumb


Nem birtam ki csináltam eggyet

2020. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!