Gyed járhat egy év után?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésel fordulnák hozzatok, hogy ugy nezz ki kisbabam lesz ez lesz a masodik es fel eve kezdtem el es ugy majusba lenne meg az egy ev elotte gyesen voltam .

Esettleg igy jar a gyed ? Es mikortol tudok elmemni szulési szabadsagra ?


2019. dec. 15. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Elmúlt 2 évben megvan a ledolgozott 365 nap?
2019. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs most dolgozom fel eve elotte gyesen voltam a kislanyommal ,majusba lenne meg az egy ev hogu dolgozom de ugy ez nem 365 nap !
2019. dec. 15. 16:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha májusig dolgozol, akkor jár.
2019. dec. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mikor fogsz szülni? Addig kell meglennie a 365 napnak. Ha most még csak "úgy néz ki", hogy terhes vagy, akkor május utánra leszel kiírva.

Ha a gyes alatt volt munkaviszonyod, az is számít. Szülési szabadságra pedig legkorábban szülés előtt 28 nappal mehetsz.

2019. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez ugy nez ki hogy majus vegeig lesz meg hogy egy eve dolgozom de mivel az apa nem kap mar majusba gyedet mert o igenyelte igy nekem kell megigenyelni ujra .Kislamyomra tudom hogy nem kaphatok de a masik gyermekemre igen csak nem tudom hogy mi jar igy .Egyepkent augusztus vege fele jonne :)
2019. dec. 15. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Én vagyok az egyetlen, aki nem érti, amit itt összezagyvált a kérdező?


Próbáld meg leírni még egyszer, de sorban, érthetően.

2019. dec. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-ös kommentet én sem értettem, de a lényeg, hogy ha a szülés pillanatában meglesz még a munkaviszony, akkor a 365 nap is, így járni fog a GYED.
2019. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem egyertelmu kerdezo, mi van veled. Ha volt munkahelyed a csed, gyed es gyes alatt akkor jar minden, mert ezeket az idoszakokat atugorjak es korabbra neznek- vagyis az elso gyerkoc elottre is. Ha megszakitottad a jogviszonyodat, ezt csak abbol gondolom, mert apa kerte a gyedet, akkor mar neccesebb a kerdes, hogy mi szamit bele es mi nem.
2019. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!