Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ebben az esetben is járhat 2...

Ebben az esetben is járhat 2 gyerek után a gyes?

Figyelt kérdés

Jelenleg gyet-en vagyok a gyerekekkel. Mindhárom gyermekünk SNI-s. Sajnos úgy tűnik, hogy a háromból két gyermekünk bár különböző mértékben de autista és közülük az egyik ADHD-s is. A bizottsághoz már van időpontunk. A nevtanban azt mondták, hogy majd 10 éves korukig járni fog a gyes ismét és az emelt családi is.


Tudom, hogy piszkosul anyagiasnak tűnik a kérdésem, de tényleg minden Forint jól jön, mert rengeteg elmegy a fejlesztésekre. Azt tudom, hogy egyszerre több gyerekkel is lehet gyesen lenni, de azt nem tudom, hogy ez ilyen esetben is igaz-e vagy csak a gyerekek 3 éves koráig ill. tankötelessé válásukig terjedő időszakra vonatkozik.


2018. okt. 21. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:
A pontos választ nem tudom, de leírom, nálunk hogy volt. A kicsi 1,5 éves volt, amikor a 7 évesről kiderült az ételértékenység. Beadtam a papírokat, és kaptam először a gyed+gyest, majd a két gyest, mostmár csak a nagyra kapom a gyest ( a kicsi 4). És persze az emelt családi a nagyra, két gyerekes, de egy darab, a kicsire. Úgyhogy gondolom te is kapni fogod az összes gyerekre, akire jár.
2018. okt. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!