Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Miért több a Gyed, mint a Csed?

Miért több a Gyed, mint a Csed?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz.

Kaptam anno határozatot a Csedről amiben ugye 2 bruttó összeg szerepel. Nos én levonás nélkül megkaptam a 2.összeget/nap. Azt ami le volt írva,mint brutto.

Ehhez hülye vagyok bocsi.

Elérkezett a Gyed időszak,megkaptam a határozatot,amelyiken mindkét összeg magasabb.volt a Csednél. Gondoltam több a levonás, kiszámolva a 25%ot kb annyira jött ki,mint amennyi a Csedem volt.

Na de itt sem vontak le. Pontosan azt az összeget kaptam ,mint ami le volt írva. A 2.bruttót ..levonás nélkül.

Persze ez nem baj,de nem értem. Más volt a bejelentésem szülés előtt 6 hónappal és előtte 1 évvel..lehet ez? Oepet elérni luxus,ha sikerül is,ilyen infót személyesen adnak.


2020. jan. 12. 12:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Sikerült azóta megtudni valamit? Mert most pont én is ugyanígy jártam.
2020. márc. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!