Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Csed igénylés ebben a helyzetben?

Csed igénylés ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Gyed mellett mentem vissza dolgozni, az utolsó 2 hónapban már táppénzen voltam, aztán 01.06-tól szülési szabadságon, a háziorvos kiállította a papírt hozzá 9-es kóddal, amit le is adtam. Ez azt jelenti, hogy 01.06-tól vagyok Csed-en? A munkahelyem kifizetőhely, akkor nekik kell leadnom a Csed igénylő nyomtatványt 01.06. nappal?
2020. jan. 21. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha már gyeden vagy, akkor egyértelműen nem lehetsz cseden!
2020. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Jajj kedves 1es ne legyünk már értetlenek. Első gyerekre gyedet kap a kérdező, másodikra szeretné kérni a csedet.

Kedved kérdező a csed igénylő nyomtatványt mindenesetben ki kell töltened.

2020. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És igen, január 6-tól. A szülési szabadság idejére kapod a csedet.
2020. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ha már gyeden vagy, akkor egyértelműen nem lehetsz cseden"


Simán lehet! Nekünk kb másfél év van két gyerek között, így a nagyobbikra a GYED és a kisebbre a CSED párhuzamosan járt pár hónapig.

2020. jan. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. jan. 22. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!