Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Apuka is el tud menni gyedre?...

Apuka is el tud menni gyedre? Én munkanélkülin vagyok és szeretnék babát. Terhesen nem keresnék munkát így én csak gyest és családit kapom. De hallottam apuka is tud gyeden lenni úgyhogy közben rendesen dolgozik?

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 22:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%

Inkább keresnék munkát sos, és ha van utána kezdenék el próbálkozni a gyerekgyártással.

Általában így lenne normális, nem?

Vagy ha 2 évig nem jön össze akkor addig is ülsz otthon?

Most már mondjuk fél év várakozás nem oszt nem szoroz szerintem.

2020. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilvánvalóan az lenne a legjobb ha mindketten dolgoznának. Csak arra szerettem volna felhívni a figyelmet, hogy az élet nem ennyire kiszámítható és egyszerű."


Persze, nem mi sem kiszámítható, de amit meg tudunk előzni (nehezebb anyagiak, teljes anyagi kiszolgáltatottság stb) azt előzzük meg. Most munkanèlkülikènt mièrt az a legfontosabb, hogy legyen gyerek? Nem èr rá pár hónapot, mikor már lesz munka, meg túl van a próbaidőn?

2020. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%
Én csak azt mondom gratulálok,hogy ilyen eszetlen vagy.Tudod mennyi egy baba ? Gondolom így egyszerübb nem akarsz dolgozni inkább szülsz.
2020. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13%
Érdekes, az én környezetemben nem hagyják el a nőket...
2020. febr. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%
14es, akkor fura helyen laksz. Az én környezetemben tavaly is rengeteg válás volt.
2020. febr. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
22%
Pont az a fura ahol sok a válás. Nálunk úgy tűnik okosan választanak...
2020. febr. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Te egy borzasztó lusta ember vagy. Ezt tanítod majd a gyerekednek is? Tartassa el magát és minden oké?
2020. febr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Párod is díjazza ezt az ötleted?Mert ahogy írtad ,,szeretnék babát" nem biztos,hogy ő is ezt gondolja.
2020. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!