Miert nem jar a csaladi adokedvezmeny visszaigenylese?

Figyelt kérdés
Gyeden vagyok, voltam a Navnal hogy vissza akarom igenyelni egyben a tavalyi adom, de azt mondtak ez gyed utan nem lehetseges. Egyik ismerosom ugyanugy gyeden van/volt tavaly es visszatudta. Tud valaki segiteni?
2020. máj. 6. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Ennyiből csak tippelni tudok. Lehet, h nem elég a gyeded hozzá?


Mert lehet belőle érvényesíteni.

2020. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ervenyesiteni en is ervenyesitettem. Adobevallasban tudod vissza igenyelni egyben.
2020. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi gyedet kaptál? Elvileg vissza lehet énis vissza tudtam a tavalyit az utolsó egyes forintig. Mennyi az adoalapod?
2020. máj. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem a nő konkrétan azt mondta a navnál hogy ezt gyedből nem lehet. Tavaly visszatudtam, amikor tappenzen voltam elotte. Azt mondta az más... konkretan hülyének nézett hogy én mit akarok...

180ra vagyok bejelentve és havi 110et kapok gyedet

2020. máj. 6. 23:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

keress fel egy másik ügyintézőt.

Komolyan mondom, a NAVnál is a MÁKnál is dilettánsok dolgoznak mostanában...

2020. máj. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3 vagyok. Szerintem is az ügyintéző a hülye. Nők százezrei igénylik vissza és zok szó nélkül vissza utaljak. Gondolom van munkaviszony, hát akkor kötelesek! Menj máshoz.
2020. máj. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos így is online foglaltam időpontot a vírus miatt és pont egy bunko ügyintézőt kaptam. Ha bemegyek ujra, lehet megint kifogom őt, vagy egy ilyet. Köszi a válaszokat. Akkor nem hagyom annyiban.
2020. máj. 7. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!