Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha van munkahelyem es ugy...

Ha van munkahelyem es ugy megyek szulni akkor gyest es csedet kapok vagy gyedet es csedet, es ez a brutto fizetesem hany %a?

Figyelt kérdés
2020. máj. 15. 11:55
 1/4 A kérdező kommentje:

ill. ha munkanélküliként megyek el szűlni akkor mennyit kapok?

és az nem számít bele h majdem 10éven keresztűl dolgoztam csak most lettem munkanélküli?

2020. máj. 15. 11:58
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Először csed 168 napig, majd gyed a gyerek 2 éves koráig. Utána gyes 3 éves koráig.

Ha munkanélküli ellátást kapsz a szülés pillanatában akkor jár minden.

Az összeg a bruttó 70%-a, és még vonnak valami járulékot. A gyes fix.

2020. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A csed valóban a bruttó bér 70%-a de nem a szülés pillanatától számolják hanem visszafelé kb fel évvel előbbről. Ha épp munkanélkülin vagy, akkor szerintem a minimálbérből. A GYED maximálva van. Idén talán 170 nettó körül. Ennél magasabb nem lehet csak alacsonyabb. A GYES fix huszonparezer Ft. Az nem számít hogy 10 évig dolgoztál. Ezért kell ügyesen játszani, hogy mikor igenyled a munkanélkülit. Amúgy hogy lettél terhesen munkanélküli? Ez nem nagyon lehetséges a hatályos törvények szerint, csak nagyon kevés esetben.
2020. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

sajnos pont terhesseg elott lettem munkanelkuli.

Most egyebkent se nagyon lehet munkat talalni, habar semmi sem lehetetlen, de barmit se vállalhatok el pl. nem tudom ha elvallaljak-e egy melot ahol hetvegen is kell dolgozni, a beosztas ossze vissza, reggel este is , mert vmiert most nehezebb, es vegigszeretnem dolgozni a terhesseget 8honapig mert nem szeretnek plusz koltseget vagy nehezseget a cégnek.

2020. máj. 16. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!