Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Tartós beteg gyermekre járó...

Tartós beteg gyermekre járó GYES- t az apuka is igényelheti, ha a család az anya fizetésétől inkább függ, valakinek fel kell adni a munkahelyét, mert hosszú kezelés várható?

Figyelt kérdés
Egy valakinek muszály feladni az állását...
2014. máj. 12. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze.
2014. máj. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó de jó! Ez nagy segítség nekünk így!
2014. máj. 12. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Tartós betegség miatti gyes mellett 8 órában is dolgozhatsz. Ha apuka amúgy is munkanélküli, akkor így jobban jár. De ha mindenképp fel kell adnia valakinek, akkor ahogy jónak látjátok.
2014. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire aktuàlis nàlatok,azèrt megirom.Tudom,hogy a gyest kèrdezted,de a gyedet is àtvàllalhatja az apuka,ès dolgozhat mellette 8 óràba,ha a pici elmult egy èves.Persze a gyest is.
2014. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó ha dolgoznak és tartós beteg gyest kapnának alapból több mint 3 éves már a gyerek az én logikám szerint.
2014. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!