Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Svájcban mennyi a támogatás...

Svájcban mennyi a támogatás gyermekenként ?Kitelepülést tervezek.

Figyelt kérdés

2020. aug. 16. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Emiatt ne menj!
2020. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Emiatt??
2020. aug. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Már van svájci munjaviszonyod? Milyen idegennyelven beszélsz?
2020. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Örülni fognak neked ilyen hozzáállással.
2020. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Emberek, egy szóval nem mondta, hogy a támogatás miatt akar kitelepülni... Nyilván ha ti akarnátok lakhelyet váltani, utána néznétek a titeket érintő támogatásoknak, körülményeknek, lehetőségeknek meg mit tudom én. Ne legyetek már rosszindulatú seggfejek.
2020. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, mikor mi külföldre költöztünk, akkor helyi hivatalos oldalakon néztem utána mindennek, nem a gyakorin. Gondolom beszéli a nyelvet, tehát akár helyi fórumokon is érdeklődhet. Lehet, hogy ott is fizetéstől függ, mint nálunk, tehát ha én kapok most 200 dollárt, attól más még kevesebbet vagy többet is kaphat.
2020. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Na most kiváncsiságból rákerestem, bár németül nem tudok, csak angolul. 200 frank/gyerek/hó a családi pótlék. Tehát arányaiban olyan lehet, mint Magyarországon.
2020. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%
6os, itthon ha kérdezni kell, általában az emberek jelentős részének ez az oldal jut eszébe először. Nekem is kering fent több kérdésem. Ez miért baj? Miért ne kérdezhetne itt? Miért ne láthatná itt olyan a kérdését, aki már kint él/élt, és tudja a választ? Nagy számban vannak itt unatkozó rosszindulatú trollok, de azért nagy eséllyel kaphat normális választ is az ember.
2020. aug. 17. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Volt egy kedves ismerősöm. Kiköltözött. Otthon volt egy 13 éves fia. Felvette a svájci juttatást, plusz itthon az asszony a magyart. Rájöttek egy idő után és vissza kellett fizetni. Állítólag több mint az itthoni. Pár hónapra kapott valami másfél milliót magyar forintba átszámítva.
2020. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak annyit súgnék ,hogy a Homo Sapiens a lustasága ,és a hatékonysága vitt előre.Meg hogy felhasználta az okos emberek tapasztalatait.Köszönöm az okos tanácsokat.A többiek tanuljanak közmondásokat. Több szem többet lát.Eseteleg: Bálse gyéla ,ménse szlov. búgy na sztrazse ,pionir !!!
2020. aug. 17. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!