Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Várnátok pár hónapot a próbálk...

Várnátok pár hónapot a próbálkozással a magasabb csed miatt?

Figyelt kérdés
Mostanában kezdenénk bele a babaprojektbe. Ti várnátok amiatt pár hónapot még, hogy júliusnál előbb ne jöjjön, és jobb legyen a csed?
2020. aug. 20. 14:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ mennyivel jobb.
2020. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez nem így lesz, hogy, aki július előtt születik annak a régi. Hanem, hogy júliustól mindenkinek már a magasabb fog járni nem? Na de mindegy is. Nálam sosem volt pénz kérdés a gyerekcsinalas, uh nem.
2020. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
2-es. Sokkal. Konkrétan több lesz, mint a fizud.
2020. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
68%

Én is remélem, hogy úgy jár majd, hogy aki előtte szül, annak is magasabb lesz júliustól, mert az 4 hónapra még havi plusz 90 ezer lenne....



De amúgy emiatt csak akkor várnék, ha 28 alatt lennék és nem tudnék eü-i problémáról. Na jó, én is ilyen vagyok, de nem vártunk, mert nár nagyon szerettünk volna babát, de nem is jött egyből, 4 hónap kellett hozzà.

2020. aug. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
62%
Aha
2020. aug. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
34%
Én nem a pénzért szültem úgyhogy nem is érdekel. Akkor szültem, amikor szerettem volna szülni. Nem a csedért, nem a csokért, nem a babaváró hitelért.
2020. aug. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%

En varnek. En azt is banom, hogy nem mentem vissza a 2 gyerek kozott dolgozni egy kicsit (akar csak 3 honapot) mert igy mar a masodiknal nagyon keves lett a gyedem, ha meg visszamentem volna, akkor emeltek volna a béremen... Tudom nem a vilag vege de most ha varsz meg 3 honapot jelentosen tobb penzt kapsz majd es ebben a mai vilagban minden penz számít ha atlagember vagy.


Masik ami miatt en tudatosan nyar vegen szultem mindketto gyerekem, hogy az elso otthon ulos, allando cicin lógós 4.trimeszteres idoszakban szivesebbem vtam otthon a xar, esos idoben, mint amennyire szívesen tavasszal lettem vna otthon... Tavaszra mar a gyerek is nyitottabb volt a vilagra es lehetett veluk menni ezerrel.

De ennek persze nem sok koze a csedhez de részemről ez is egy plusz lenne a döntésben.

2020. aug. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó, amúgy túlzás ez a megítélés, mármint, hogy valaki a Csedért vállalna gyereket, egyszerűen csak sokaknak nem mindegy az a havi 50-100-150 ezer.


A kérdező nyilván akkor is vállalna gyereket, ha nem vezették volna be ezt a pluszt. Én sem Csokért vállaltam gyereket, de ha már volt, akkor felvettem. Ez sima józan ész.

2020. aug. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
77%
Mi két évet vártunk a másodikra, nekem mindegy lett volna, mikor jön.
2020. aug. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%

Jaj hatos.. Annyira vartam mar egy ilyen valaszt.

"Nem a penzert szültem" kepzeld en sem... De te olyan balf@*/ fele vagy, hogy ha valami elonyod lehet anyagilag a gyermekvallalas kapcsan, akkor inkabb nemet mondasz ra- nehogy mar leereszkedjel arra a szintre hogy ennek a gyanuja is felmerul, mi?

Oruljel neki hogy neked nem kell ilyennel veszodni mint csok vagy babavaro de a kerdezo nem hiszem h azert szül hogy ebből meggazdagodjon ahogy a nok nagyresze sem... Szoval osszefoglalva ez eleg lenezo paraszt stilusu primitiv valasz.

2020. aug. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!