Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha betöltöttem a 12hetet,...

Ha betöltöttem a 12hetet, akkor a babaváró hitelhez mit kell bevinni a bankba a szüneteltetéshez?

Figyelt kérdés
2020. dec. 7. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Kiskönyved és egy nyomtatványt kell kitölteni, amit pl mi elsőnek elkértünk , itthon ki töltöttük és úgy mentünk vissza.
2020. dec. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Az erstenel van egy nyomtatvany amit konkretan a doki tolt ki, ir ala es pecsetel. Szoval a bankodnal erdeklodd meg elore ne kelljen ketszer menni emiatt.
2020. dec. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Doki csak a 12 hetes igazolást tölti ki, nem a banki nyomtatványt. 😀
2020. dec. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt csak a kiskönyv, annyi kikötés volt, hogy nem lehetett 2 hétnél régebbi a legutóbbi pecsét benne.
2020. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a kiskönyv 7. oldalát kell kitöltetni? 🤔 Valamelyik oldalt mondták az Otp-nél.
2020. dec. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen a 7. Ahol le van irva hogy mikor töltötte be a 12. Hetet, és a genetikain ki kell töltetni a dokival mert nem mindig írják bele, nekem is úgy kellett szólnom hogy töltse màr ki
2020. dec. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. Voltam a bankban, igen a kiskönyv 7.oldala kell. De nekem az orvos nem írta alá csak pecsét van😞 így nem fogadja el a bank
2020. dec. 10. 15:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Pedig nekem is csak pecsét van benne. :O
2020. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azt sajnos nem fogadja el a bank, vissza kell menni és aláíratni 😞
2020. dec. 11. 08:39
 10/10 anonim ***** válasza:

OTP-sként a következő információkat tudom mondani a témában: a kiskönyv 1. és 7. oldalát fogják kérni, a 7. oldalon mindenhova (értsd: a terhesség megállapításához, 12. heti UH-hoz, várható szülés időpontjához is) kértek külön-külön aláírást és pecsétet. (Emiatt rohangálhattam vissza minden orvoshoz, de ez más téma...)

Ezen kívül szükség van a szüneteltetésre vonatkozó banki formanyomtatvány kitöltésére, és az adós, adóstárs személyes okmányaira eredetiben.

2020. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!