Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Csed igénylők, akik 28nappal...

Csed igénylők, akik 28nappal szul.előtt igényeltétek! Mikor bírálták el,mikor kaptatok erről visszajelzést és a pénzt mikor utalták?

Figyelt kérdés

január 12re vagyok kiirva, és 28nappal előtte azaz dec15én fogja főnököm megigényelni .

Kb hányadikán(jan.)fogom megkapni a pénzt,mikor értesítenek ,mennyi az elbírálási idő?


Nállatok hogy volt?



2020. dec. 11. 06:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikor én igényeltem nekem is hónap közepere esett a 28 nap, azt hiszem 17-ére (köv hónap 9re voltam kiírva). Pontosan nem emlékszem mikor jött a határozat, de következő hónapban már megkaptam a darab hónapra járó csedet mikor a fizumat is utalták. Kifizetőhely a munkahelyem.
2020. dec. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is kifizetőhely a munkahelyem, már nagyjából 2x kaptam CSED-et, mire megkaptam a határozatot róla, hogy ez nekem jár :D Megszakítás nélkül utalta a munkahelyem, mint a fizetést, gyakorlatilag semmit nem vettem észre belőle, hogy nem a munkabérem kapom (azt leszámítva, hogy valamivel kevesebb volt az összeg).
2020. dec. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!