Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mikor visszamentek dolgozni,...

Mikor visszamentek dolgozni, mindenre emlékeztek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Mikor visszamentek 2 ill 3 év múlva dolgozni a munkahelyre, mindenre emlékeztek, hogy kell csinálni? Pl a gépben

Most úgy érzem, hogy semmit sem tudnék, s újra be kellene tanítani, szeptemberben mennék vissza dolgotni.

Köszönöm 🤗


2021. jan. 21. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Az én munkám gondolkodós, kreatív. Kellett idő, mire ráhangolódtam, de szerencsére könnyen ment. Én 2 évig voltam otthon.
2021. jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Esélyem se volt emlékezni, mert minden megváltozott míg otthon voltam. A jogszabályi változásokat figyeltem, de a vállalatspecifikus dolgokat nyilván nem tudtam otthonról, és még a munkavégzés helye is más lett, nem csak a program és minden folyamat.
2021. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Ahogy eljöttem teljesen kikapcsolt az agyam, és semmire sem emlékeztem. Ha valamit fel akartam idézni, akkor sem jutott eszembe, ezért féltem is tőle mi lesz ha visszamegyek (szeptemberben kezdzem). Ahogy leültem a gép elé, azonnal eszembe jutott minden, mintha előző nap álltam volna fel és onnan folytatom ahol abbahagytam. Nagyon durva volt ahogy "visszakapcsolt" az agyam.
2021. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én munkám olyan, hogy fél évente egyébként is jelentős változások vannak, tehát gyanítom, ha visszamegyek majd, az alapok meglesznek, a többit meg újra kell tanulni.
2021. márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem minden ugyan az mint otthon, csak ott 14 gyerek van körülöttem, mivel bölcsődei kisgyermek nevelő vagyok😂😂😂

Bocs az offért de kikivánkozott😂😂

2021. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én munkám nagy felelősséggel jár, ezért fél évente újra kell vizsgázni. Tehát ha visszamegyek, vizsgával kezdek.
2021. márc. 10. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!