Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Akkor is visszamennél 2 év...

Akkor is visszamennél 2 év után dolgozni, ha 3 évig járna a gyed?

Figyelt kérdés
Nyilván azokhoz szól a kérdésem, akik bölcsibe adták, vagy tervezik bölcsibe adni a gyereket.
2020. szept. 24. 14:49
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
71 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Nem, és azért nem leginkább, mert oltári macerának tartom 1 év alatt 2 helyre beszoktatni a gyereket. Ha ugyanoda járhatna 2 éves korától végig iskoláig, akkor szívesebben.
2020. szept. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Amíg sok munkáltató úgy hívja fel a dolgozóját, hogy vagy jössz vagy bizonytalanná válik a munkahelyed, addig ez a kérdés nem saját döntés már.

Objektíve, mindegy mennyit kapsz, ha megteheti az ember, akkor maradjon végig otthon a gyermekkel. A kötődés egy életen át kell tartson és annak ki is kell alakulnia! Minél mélyebb, annál jobb. Feleségem azt mondja, ha nem lett volna muszáj, véletlenül sem ment volna vissza dolgozni. 3 napot kaptunk a fiunk beszoktatására, de már másnapra be akarták rángatni, csak átvettem a telefont és bejelentettem, hogy max a jövő héten megy és kész. Szerencsénk volt, mert jól alkalmazkodó fiunk van.

2020. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Bocs...igen-re böktem véletlenül.
2020. szept. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Derjaderja ***** válasza:
72%
Hát én még nem döntöttem, de nem a pénztől függ. Nagyon szeretem a munkám, viszont messzire járok, magas óraszàmban, túlórákkal. Mindenképp fogadni kell majd vkit, aki elhozza a gyerekeket, és este 6-7ig velük van. Jobban szeretném a gyerekek miatt ezt 1 évvel később és addig csak részmunkákat vállalni.
2020. szept. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
1 év után tervezek részben visszamenni, így igen. Nem a pénz, hanem a változatosabb ingerek és a szakma "hív vissza".
2020. szept. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
4 Én dobtam a karriert és a családot választottam. Pénz? Az nincs. De a család még egyben!
2020. szept. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%
5 A gyermek csak becsúszott - kérdezem gonoszul...
2020. szept. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon jól bírom a monotonitást, a pénzre sincs szükségünk amennyivel a munka többet adna a GYED-nél és imádok itthon lenni a kislányommal. Így is 3 éves koráig itthon leszek vele, utána muszáj oviba mennie én pedig örömmel fogok visszamenni dolgozni, ha most ezalatt az év alatt GYED járna GYES helyett az csak egy plusz lenne, de nincs szükségem extra motivációra.
2020. szept. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Úgy sem mentem vissza, hogy csak 2 évig járt.
2020. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Derjaderja ***** válasza:
78%
6. Hát, ha úgy tetszett. Nekem úgy tetszik, hogy jó szervezéssel menjen mindkettő.
2020. szept. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!