Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyes lrjárta után ti a régi...

Gyes lrjárta után ti a régi helyetekre mentetek vissza?

Figyelt kérdés

Én nem szerettem a régi helyemen dolgozni,a főnökasszonnyal sem voltam jóban.mindig könyörögni kelett ha szabadságra kelett mennem,és már most görcs van a hasamban ha arra gondolok hogy oda menjek vissza.szabályosan remegek.

Sajnos más nincs egyenlőre kilátásban.

Ti így visszamennétek oda dolgozni?


2021. febr. 26. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A muszáj nagy úr. Nem sok helyen kapkodnak a kisgyerekes anyák után. Ha vissza is mész még mindig van lehetőséged mást keresni.
2021. febr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan vagyok, de ha nem találok mást addigra, vagy a félgyűlt szabik alatt visszamegyek, hiszen meg kell élni valamiből. Mostanában tényleg nem túl egyszerű az álláskeresés és nincsen hiperszuper keresett hiányszakmám, vagy kiemelkedő tapasztalatom.
2021. febr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vissza, legalább az ovis betegségek első időszakának végéig. Utána majd váltok.
2021. febr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Már a gyed után, mert a gyes semmire nem elég. Nekem inkább a munkakötömmel volt bajom. Ezt amikor visszamentem, jeleztem is. Megbeszéltük és most más munkakörben kezdtem dolgozni. Így sokkal jobban érzem magam. De egyébként örültem, hogy olyan helyen dolgoztam, ami visszavárt. Nem kellett kicsi gyerek mellett kutakodni megfelelő munka után
2021. febr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, oda megyek vissza jövőhéttől, bár én mikor eljöttem imádtam a munkahelyem, viszont most már nem fogom szerintem annyira, mert a barátnőm már nincs ott, és a többi kollektíva is eléggé lecserélődött, biztosan nem olyan lesz már mint régen, de ez van, ki kell bírni, jobb egy ismerős helyen visszarázódni, mint egy full új helyen.

Én egyelőre úgy tervezem 1-2 évet kibírok, aztán elgondolkodok mi legyen.

2021. febr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!