Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Csed igényléséhez a baba taj...

Csed igényléséhez a baba taj száma mi?

Figyelt kérdés

A kórházi karszalagján volt egy, ami az enyém egy módosított számjeggyel, de gondolom nem ez lesz a végleges.

A munkáltatóhz beadott csed igénylő lapon az kell, vagy még kell várni míg megjön a sajátja?

És ha ez kell, ami már megvan, később kell szólni, hogy lett rendes neki?



2021. júl. 14. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
A sajátja kell, amit majd postán kaptok. Azt meg kell várni
2021. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell megvárni. Utólag is be tudják majd vinni a rendszerbe. Ha megkaptad, akkor majd beviszed.
2021. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

A baba taj kártyáját egyszer majd csak megkapjátok postán.

Addig is be lehet adni az igénylőt, el szokták bírálni, csak amint megjön a szám, azt pótolni kell.

2021. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
CSED már igényelhető a szülés várható időpontja előtti 28 naptól, akkor meg még nyilván nincs semmilyen dokumentuma. Én így kértem, azt a részt üresen hagyva. Miután megérkeztek a kártyái, befotóztam őket és elküldtem hiánypótlásként.
2021. júl. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.


4es, ez nem is jutott eszembe, hogy mivel úgy is lehetett volna, nyilván nem gond.

Azért ráirtam a karszalagon lévőt, majd itt megírom, jó lett-e, hátha másnak is hasznos lesz :)

2021. júl. 15. 08:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó a karszalagon lévő. Azt a helyet üresen kell hagyni, és ha majd megjön a sajátja, akkor azt utólag bemutatni/ fénymásolatot beküldeni. Valószínűleg vissza fogjàk dobni a papírt így.
2021. júl. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó ég, nehogy valami légből kapott karszalagi TAJ számot ráírj már! Ez utólagosan pótolandó adat, miért nem egyértelmű ez? Ha most ráírsz egy rosszat, utána bonyolultabb rendbe tenni mintha pótlólagosan beküldöd vagy beviszed -.- Ekkora ostobaságot biztos ne csinálj, pláne ne tanácsolj másnak.
2021. júl. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!