Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Aki gyed-en van az is vissza...

Aki gyed-en van az is vissza kapja ezt az adó visszatérítést?

Figyelt kérdés
Sehol nem írnak róla ebből a szempontból. Csak hogy akinek van bejelentett munkaviszonya. Gyed-en vagyok, én is meg kaphatom? Van munkaviszonyom természetesen.
2021. szept. 29. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Igen, mivel jogosult vagy családj pótlékra és a Gyedből is vonnak szja-t.
2021. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még nem jelent meg a közlönyben ennek a részletezése, addig semmi sem biztos (az a biztos, ami megjelenik). De elvileg visszakapod, mert vonnak szja-t belőle.
2021. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ma mar megjelent a kozlony. Remelem.... Engem is erint. Jovedelemnek szamit es vonnak belole szjat.
2021. okt. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Vissza kerestem és 277e forintot vontak le tolem. Szoval nagyon örülnénk ha én is vissza kaphatom, sokat segítene. Meg hat így lenne fer
2021. okt. 1. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!