Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha az oldal...

Mit tehetek ha az oldal ahonnan rendeltem nem utalja vissza a pénzem? (Vmzona)

Figyelt kérdés

Áprilisban érkezett hozzam meg 2 termék amiért jött is a futár, kitöltötte az űrlapot. Írtam e-mailt, hogy kérem a termek árának visszatérítését. De azóta eltelt lassan 3 hónap, és semmi. Júniusban vettem fel velük telefonon a kapcsolatot, ahol azt mondtak nem elég a sima bankszámlaszam, küldjem ez az Iban számom, ezt meg is tettem és válasz is érkezett rá. Vártam 1 hetet. Semmi. Megint felhívtam oket, és a hölgy eljátszotta többször is hogy nem hal, majd végül határozottan kertem, hogy utaljak vissza a pénzt, mert jogi útra fogom terelni az ügyet. Azt mondta, hogy rendben a héten utaljak, de azóta sem történt meg, ez volt a múlt héten..


Hova tudnék fordulni ez estben? Ha jól tudom, 14 napon belül kellene utalniuk a pénzt.

Vmzonarol van szó. 8000 Ft-ról van szó egyébként.



2021. júl. 11. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

ordító róla hogy lehúzós kamuwebshop.


Mehetsz rendőrségre, de valószínűleg csak vonogatják majd a vállukat, megcsinálják a papírmunkát, aztán semmi nem lesz belőle.

2021. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ruhák amiket eddig rendeltem rendben voltak, csak most a méret miatt volt probléma, de a telefonon a hölgy olyan aranyosan közli, hogy visszautalják, de ez nem történik meg.
2021. júl. 11. 20:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha feljelenteném őket az meghozná a kívánt eredményt és visszautalnák?
2021. júl. 11. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Charge back
2021. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!