Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ha szeptember 12-én lett...

Ha szeptember 12-én lett intézve, hogy vissza kapjam a családi pótlékot akkor mennyi esély van rá, hogy októberben már lesz is?

Figyelt kérdés
Most mentem szakképzésre és majdnem 2 hete lett intézve a csp, azt mondták visszamenőleg megtérítik, csak kérdés mikor, nekem már októberben kellene :S

2013. szept. 22. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj! Az ügyintézés 30 napos határidőt kapott, a saját eseteimből kiindulva talán, de tényleg csak talán október 20-25 közt kapsz pénzt, de azt is csak a legszerencsésebb esetben! Sajna ez a MÁK ügyintézési szuper sebessége! :(((((
2013. szept. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Devil1985 válasza:
Szia! Én is most küldtem el 10-n és valamelyik nap meg is kaptam! Igaz én a már meglévőt módosítottam! Úgyhogy azért van remény :-)
2013. szept. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem szeptember 6 óta semmi
2013. nov. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akk. ott menni kell reklamálni, mert én már azóta rég megkaptam.
2013. nov. 12. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!