Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Állami cégnél gyed alatt...

Állami cégnél gyed alatt szoktak karácsonykor juttatást utalni?

Figyelt kérdés

2020 dec 1 és 2021 nov 30 kozott munkaviszonyt nézik. Munkaviszonyban állok csak ugye itthon vagyok január óta csed-en, majd gyeden.

Vagy ez nem számít munkaviszonynak? :o


Vagy csak azt az 1 hónapot nézik és arányosan kiutalják?



2021. nov. 9. 15:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Sosem jar jutalom,cafeteria,sonkapenz,karacsonyi penz stb tartos tavollevonek. Munkaviszonyban van,de jutalom nalunk sosem jart. (Koztisztviselo)
2021. nov. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
és arra az 1 hónapra amíg dolgoztam? :o arra időarányosan igen :) nem?
2021. nov. 9. 16:04
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Belső szabályzatot kellene elolvasni, elvileg járhat, ha úgy rendelkezik a cég.
2021. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
erről hol találhatok infót vagy miylen belső szabályzatra gondolsz?
2021. nov. 9. 16:08
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
Semminem jár,annak aki nem dolgozik.
2021. nov. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

# jaj 6-os, nem kell tahónak lenni. Uncsi már ez a "minden is kell, mert potyogtattál" szöveg. Lehetnétek már kicsit kreatívabbak a csokos barátaiddal együtt.

Kérdező! Szerintem nem jár. Nálunk legalábbis úgy tudom, hogy csak azok kapnak, akik aktívan dolgoznak de tényleg olvasd el a belső szabályzatot vagy a munkaügyön próbálj meg érdeklődni. Engem meglepne ha kapnék pénzt úgy, hogy egész évben itthon voltam. Nem is számítok rá.

2021. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem fognak.
2021. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
azért kérdezem mert aki tártós táppénzen van azoknak is jár... de ugye ott az "állam fizet" mint lényegében az én esetemben is :) csak kíváncsiság vezérelt mert nem egy nagy összeg
2021. nov. 9. 16:48
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok: kell lennie cafeteria szabályzatnak, a jogosultsági jogkört kellene megtudnod. Keress rá neten ezekre a kifejezésekre, és nézz meg egyet csak hogy hogyan néz ki. Minden cég maga szabályozza, hr-től kérd el.
2021. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
az ceges bejelentkezessel erheto el, es ugye az inaktiv
2021. nov. 9. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!