Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » SZJA automatikus ebben az...

SZJA automatikus ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Idén március 27.-én született a fiam aki után a férjem igényelte meg a magzati adókedvezményt 2020-ban.

Én kaptam a GYES-t/családi pótlékot de már a férjem van gyeden vele.

Férjemnek kell papírt töltenie?

Gondolom én semmit nem kapok vissza csak a férjem



2021. nov. 25. 16:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem töltse ki, főleg ha a cég kifizetőhely, akkor a NAV sem tudja, hova kellene utalni. Március 27 előtt nem dolgoztál? Vagy táppénz? Mert az addig levont SZJA-t megkapnád te is, a GYESből valóban nem vonnak, így abból nem is jár vissza.
2021. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Én nem dolgoztam előtt sajnos

Akkor szerintem a férjem ki fogja tölteni

Köszönöm

2021. nov. 25. 17:29
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
Ebben az esetben elvileg nem kell. De nagyon egyszerű kitölteni, Szóval semmit nem veszítetek vele, ha kitölti.
2021. nov. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Te mit szeretnél visszakapni ha nem fizettél be semmit?
2021. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó

Ezen már túl vagyunk…. Én nem kapok semmit csak a férjem

2021. nov. 25. 18:40
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel te kapod a családit, a férjednek ki kell töltenie, különben nem tudja a NAV, hogy hova utaljon.
2021. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyan "cuki" amikor null befizetéssel a "visszakapni" kifejezést használják... a vissza azt feltételezi, hogy volt oda is. Ami ugye bejelentett munkahely nélkül kizárt. Tehát hogy kapna "vissza" valaki aki krvára nem tett le semmit.
2021. dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kedves cuki utolsó

Ne légy féltékeny, gondolom te se kapsz vissza semmit..(mostanában azok támadnak ahogy olvasom ezt a témát…) :D

2021. dec. 9. 14:38
 9/16 anonim ***** válasza:
Akár hogy is van, #7 legalább tudja értelmezni a visszakapni fogalmát veled ellentétben. 😂🤦🏻‍♀️
2021. dec. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Vissza fogunk kapni….ezen most mit kell kötekedni
2021. dec. 9. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!